Tere tulemast Muhu Muusikatalu kodulehele!  Muusikatalu on paik kuhu tulla ja olla... Väikesel romantilisel Muhu saarel saab lõõgastuda, kuulata kontserte, korraldada suvepäevi, sünnipäevi  või muid firma- ja seltskondlikke sündmusi. Muhu muusikatalu on rahvusvahelislt tuntud jazzmuusiku  Villu Veski kodu ja sünnikoht. Siit on korraldatud ka muusikafestivali Juu Jääbi  alates 1997aastast, mis aastast 2015 toimub Muhu Muusikatalu välilavadel.  Muusikatalu on ka Muhu saare  suviseks kontserdipaigaks, kus läbi hooaja toimuvad  ka teised kontserdid ja suveüritused. 2017 toimus Muusikatalus ka Muhu laulupeo lõppkontsert  ja Rahvusvahelise muusikapäeva kontsert. 

Tere tulemast!

             Teenused  

Muhu Muusikatalul on 23 aasta pikkune kogemus festivali ja kontsertide korraldamisel. Seetõttu töötab Muusikatalu ka kontsertagentuurina, kes abistab Teid sobiva artisti leidmisel Eestist või välismaalt teie üritusele. Samuti on Muusikatalu vajalikuks partneriks Teie ürituse korraldamisel  Saaremaal, Muhus või kaugemalgi, omades mitmesugust vajalikku tehnikat Muhu saarel.
Muhu Muusikatalu pakub ka majutust väliskülalistele, suvitajatele, pidulistele, teelistele ja turistidele. Võta ühendust ja broneeri tuba info@muhumuusikatalu.ee

              Muusika

Muhu Muusikatalu on kontserdipaigaks  Muhu saarel, kus  toimuvad  läbi  kevade ja suvehooaja  erinevaid kontserdid. Peale Juu Jääb Festivali kontsertide, on Muusikatalu välilavadel kontserte andnud mitmed rahva poolt  armastatud Eesti artistid: Jaan Tätte, Ivo Linna,  Nele-Liis Vaiksoo,  Olav Ehala ja Ott Lepland. Päris esimese kontserdi Muhu Muusikatalus andis USA jazzlauljatar Hailey Tuck 201aastal
koos oma ansambliga Londonist.  2017 toimus Muusikatalu kontserdiplatsil ka Muhu Laulupeo teise päeva kontsert.
             

Juu Jääb Festival 2020

24. Juu Jääb toimub tänavu 2.- 4. juulini 2020  Muhu Muusikatalu välilavadel ja heinamaal.
Festivali ainus külaliskontsert toimub Kuressaaress, Arensburgi Päikeseterrassil 2. juulil kl.19.00.
1997 aastast alates on Juu Jääbi korraldatud just Muhu Muusikatalust ja aastast  2015 toimub ka festivali põhiprogramm just siinsamas, Muhu  Muusikatalu aladel. Tesied festivalikontserdid Muhus toimuvad traditsiooniliselt Muhu Katariina kirikus ja Pädaste mõisas. 2020 festival toimub tänu eriolukorrast tingitud piirangutele ainult Muhu Muusikatalu vabaõhulaval ja ainult Eesti artistidega.

                www.juujaab.ee               Muhu Muusikatalu    
               sotsiaalmeedias: